Ławki Jack London Square - KebonyPolska

Ławki Jack London Square

Lokalizacja: Oakland, CA (US)
Architekt: Vestre Benches
Fotograf: Matteo Gastel
Ławki Jack London Square

Charakterystyczny dla Oakland obszar nabrzeża Jack London Square o mieszanym przeznaczeniu jest teraz wyposażony w szereg nowoczesnych ławek zewnętrznych i innych miejsc do siedzenia wyprodukowanych przez norweską firmę Vestre z Oslo i wykonanych z modyfikowanego drewna Kebony.

 

Projekt parku nadbrzeżnego, zaprojektowany przez architektów krajobrazu EinwillerKuehl z Oakland, wykorzystuje dziesiątki mebli ogrodowych firmy Vestre, wykonanych z malowanej proszkowo stali ocynkowanej i Kebony Clear Decking. Ławki przeciwsłoneczne i krzesła Bloc firmy Vestre oraz ławki Stoop znajdują się w całym projekcie, który zapewnia publiczności łatwy dostęp do ujścia rzeki Oakland/Alameda.

 

Położony w Oakland wzdłuż ujścia rzeki Oakland/Alameda, Jack London Square jest jedynym publicznie dostępnym obszarem nabrzeżnym o mieszanym przeznaczeniu w Oakland i znanym punktem orientacyjnym od połowy XIX wieku. Ze swoją bogatą historią jako serce operacji portowych w Oakland, Jack London Square jest historycznym nabrzeżem roboczym i jedną z najważniejszych dzielnic rekreacyjnych, gastronomicznych i handlowych w Bay Area, oferującą tętniące życiem centrum rekreacji na świeżym powietrzu, wydarzeń i najnowszych opcji gastronomicznych i rozrywkowych.

 

Produkty Vestre są wytwarzane w Norwegii i Szwecji przy użyciu najwyższej jakości materiałów, co pozwala na ich bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Główna siedziba Vestre, rodzinnej firmy w trzecim pokoleniu, znajduje się w Oslo.

Galeria