Hotel Dorsett City Jin Bo Skybar - KebonyPolska

Hotel Dorsett City Jin Bo Skybar

Lokalizacja: Londyn (Wielka Brytania)
Architekt: Dexter Moren Associates (DMA)
Fotograf: Michael Molley
taras hotelu Dorsett City Jin Bo Skybar

Położony na 14. piętrze nowego hotelu Aldgate Dorsett City, Jin Bo Law Skybar łączy w sobie kreatywny i nowoczesny design architektoniczny z kultowymi widokami na panoramę miasta.

 

Kebony został wybrany na taras na dachu ze względu na jego imponującą trwałość i wyjątkowy wygląd. Taras zaprasza gości do podziwiania oszałamiających widoków na stolicę Wielkiej Brytanii, delektując się jednocześnie azjatyckim menu koktajli Skybar. Wyrażenie “Jin Bo Law” może być używane do opisania “cennej rzeczy”, która jest charakterystyczna dla każdego szczegółu projektu i elementu przestrzeni w barze.

 

Wyłożony podświetlanymi meblami i połączonym balkonem taras na dachu tworzy zabawny i nowoczesny nastrój dla odwiedzających. To pomysłowe wykorzystanie przestrzeni było kluczem do sukcesu projektu, wraz z instalacją unikalnych i innowacyjnych materiałów. Kebony, który został użyty do wyłożenia całego tarasu, został wybrany ze względu na jego zwiększoną wytrzymałość i trwałość, jednocześnie uzupełniając nowoczesną estetykę baru.

Galeria