Apartamenty SkiStar Lodge Hemsedal - KebonyPolska

Apartamenty SkiStar Lodge Hemsedal

Lokalizacja: Hemsedal (Norwegia)
Architekt: HR Prosjekt (HRP)
Fotograf: Per Erik Jæger
Apartamenty SkiStar Lodge Hemsedal

Centralnie położony w Hemsedal, najlepszym norweskim ośrodku narciarskim, w którym znajduje się najwyższy wyciąg narciarski w Skandynawii, Hemsedal Suites oferuje to, co najlepsze dla narciarzy i snowboardzistów.

 

Zaprojektowany przez HR Prosjekt (HRP), Hemsedal Suites oferuje 100 luksusowych apartamentów, z których wszystkie korzystają z dogodnie położonych wyciągów narciarskich na wyciągnięcie ręki. Kebony został wybrany na elewację zewnętrzną tego wybitnego budynku, aby uzupełnić współczesny styl wystroju wnętrz i modernistyczny etos apartamentów.

 

Głównym celem budowy było wdrożenie nowoczesnego wystroju wnętrz i elewacji, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów funkcjonalności i stylu, z których słynie Hemsedal. Połączenie tych kluczowych elementów nie obyło się bez własnych wyzwań, wymagających starannego planowania i odpowiednich materiałów, aby dopasować się do sąsiednich budynków i otoczenia. Ta ambicja skłoniła HRP do wyboru drewna Kebony na okładzinę zewnętrzną, ze względu na jego wytrzymałość, trwałość i niepowtarzalny wygląd.

Galeria